no-img
گزارش فایل

دانلود اقدام پژوهی بهبودخط نوشتاری با استفاده از انواع فعالیت های جذاب


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود اقدام پژوهی بهبودخط نوشتاری با استفاده از انواع فعالیت های جذاب
zip
جولای 15, 2017
2000 تومان
0 فروش
2000 تومان – خرید

دانلود اقدام پژوهی بهبودخط نوشتاری با استفاده از انواع فعالیت های جذاب


موضوع اقدام پژوهی :چگونه می توانم با استفاده از انواع فعالیت های جذاب، خط نوشتاری “زهرا”را بهبود بخشم؟

فایل ورد و قابل ویرایش

 تعداد صفحات 20 صفحه

 قسمتی از فایل

مقدمه :

در پژوهش حاضر ، با توجه به این اصل که کودک بیشتر به بازی علاقه مند است ، بد خطی دانش آموز اصلاح شده است . همچنین به صورت ریشه ای به مشکل پرداخته شده است ، نه این که متوسل به رو نویسی هایبی هدف و خسته کننده شود که در مواردی به تشدید مشکل منجر می شود .

این نوشتار شامل چندین بخش است که پس از بیان مسئله و ارائه ی شواهد و تحلیل داده ها ، راه حلهایی را بطور موقّت در نظر گرفته و سر انجام پس از گزینش روش مؤثّر با نظارت بر آن شواهدی دال بربهبود مشکل ارائه کرده و پس از تأیید وضع مطلوب از جانب چند مرجع ، توصیه هایی شده است.

آموزشگاهی که این پژوهش در آن انجام می شود ، دارای ویژگیهای زیر می باشد :

مدرسه ی شهید ابوالفضل قاسملو در روستای گوالان زیر نظر مجتمع آموزشی و پرورشی شهید سلمان مهاجر در منطقه ی زنجانرود واقع است . این روستا حدود 85 کیلو متری جاده ترانزیت زنجان  – تبریز قرار دارد.

آموزشگاه مذکور دارای مساحت 540 متر مربع با زیر بنای 278 مترمربع می باشد. ساختمان آموزشی شامل 4 کلاس 28 مترمربعی ، یک اتاق معلمان ، یک نماز خانه و یک اتاق پرورشی می باشد.کتابخانه وکیت های آزمایشگاهی در اتاق پرورشی قرار دارد.در این مدرسه به دلیل پایین بودن آمار دانش آموزان کلاسها به صورت 2 کلاس چند پایه و مختلط ( اول ، دوم ، سوم ) و ( چهارم ، پنجم ) اداره می شود. به همین دلیل فقط ازدو کلاس آن استفاده می شود و بقیه ی کلاسها بلا استفاده مانده است.

به دلیل منحل شدن مدرسه ی راهنمایی کلاسهای تدریس ابتدایی در ساختمان مدرسه ی راهنمایی تشکیل     می شود و قدمت آن دو سال می باشد. درب ورودی کلاسها به خارج ( راهرو ) باز می شوند و درب ورودی اتاق معلمان و اتاق پرورشی به داخل باز می شود. لازم به ذکر است ، سرویس بهداشتی و آبخوری مخصوص همکاران در ضلع شرقی ساختمان قرار  دارد. که مجهز به آبگرمکن برقی ، لوله کشی آب سالم و صابون مایع می باشد. و چها رسرویس بهداشتی و دو آبخوری مجزا مخصوص دانش آموزان در جنوب شرقی محوطه قرار دارد. که آنجا هم دارای لوله کشی آب سالم و صابون مایع می باشد. در سالن این آموزشگاه یک جعبه ی کمک های اولیه و دو کپسول اطفاء حریق قرار دارد . سیستم حرارتی و گرمایشی آموزشگاه از طریق بخاری نفتی کاربراتوردار تأمین می شود، و آموزشگاه فاقد سیستم برودتی و سرمایشی می باشد.

محوطه ی مدرسه 140 متر مربع و آسفالته است ، که در قسمتی از آن زمین والیبال خط کشی شده وجود دارد. این مدرسه دارای درب ورودی بزرگ است که امکان تردد انواع خودروهای امدادی از قبیل آتش نشانی آمبولانس و … را فراهم می آورد.

آمار دانش آموزان این مدرسه درسالتحصیلی  91 – 90 26 نفر می باشد

پایه های اول ، دوم و سوم توسط اینجانب اداره می شود.که سمت معاون آموزگاری آموزشگاه رانیز برعهده داشتم، اداره می شد. اینجانب دارای مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی با 14 سال سابقه ی خدمت که 12 سال آن سابقه ی مدیریتی است، می باشم.

با توجه به اینکه اینجانب دوازده سال ازخدمتم را اکثراًدرکلاس اول و دوم تدریس کرده ام . در اوایل سالتحصیلی متوجه شدم که یکی از دانش آموزان نسبت به دیگر دانش آموزان دارای خطی نا زیبا و نا متناسب می باشد.با بررسی و نظارت بیشتر و تکالیف انجام شده در کلاس و اظهارات مادر شان به فکر پژوهش برای رفع  مشکل نا رسا نویسی و بد خطی وی برآمدم.

فهرست مطالب

چکیده : 

واژه های کلیدی:

مقدمه :              

توصیف وضعیت موجود         

ادبیات و پیشینه ی تحقیق         

پس از اجرای راهکارهای فوق نتایج ذیل بدست آمده است:    

آموزش درست نویسی:           

گردآوری اطلاعات:

تجزیه و تحلیل داده ها            

ارائه ی راهکارهای عملی برای برطرف کردن مشکل بدخطی دانش آموز          

اجرای طرح جدید و نظارت بر آن         

گردآوری اطلاعات(شواهد دو)              

ارزشیابی تأثیر اقدام جدید و تعیین اعتبار آن           

پیشنهادات           

منابع :          

 

 راهنمای خرید : برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید زیر کلیک نمائید . تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید. تا وارد صفحه در گاه بانک شوید .بعد از وارد کردن مشخصات کارت ، وارد صفحه دانلود فایل می شوید که بصورت مستقیم می توانید آن را دانلود کنید ، همچنین علاوه بر دانلود مستقیم ، لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده می شود – لینک خرید

2000 تومان – خریدads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *