no-img
گزارش فایل

دانلود گزارش تخصصی رشته کامپیوتر


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود گزارش تخصصی رشته کامپیوتر
امتیاز 3.00 ( 2 رای )دانلود گزارش تخصصی رشته کامپیوتر">
zip
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۶
2500 تومان
23 فروش
2500 تومان – خرید

دانلود گزارش تخصصی رشته کامپیوتر


عنوان گزارش تخصصی:آشناکرد ن و علاقمند نمودن هنرآموزان به رشته کامپیوتر

فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل 7 صفحه 

قسمتی از فایل جهت مشاهده

مقدمه:

با توجه به تحقیقات انجام شده ،شناخت دانش اموزان از رشته کامپیوتر پایین می باشدو بنا به نظر اگوست کنت،علم وآگاهی پیش نگری می آورد و پیش نگری کند . چون دانش آموزان و والدین آنان شناخت کافی از رشته کامپیوتر ندارند ،تمایل کمتری برای انتخاب رشته کامپیوتر از خود نشان می دهند . شرایط خانوادگی از قبیل سواد والدین ،شغل پدر وضعیت اقتصادی خانواده در انتخاب رشته کامپیوتر موثر می باشند(غریب، 0171 )به عقیده مشاوران ،معلمان و مدیران در بیشتر موارد دانش آموزانی که نمره شان برای انتخاب دیگر رشته ها نمی رسدرشته کامپیوتر را انتخاب می نمایند( متناقص میباشد).

دانش آموزان با علاقه به رشته کامپیوتر روی آورده اند و روی آوردن دانش اموزان به کار دانش بخاطر عدم کسب شرایط ورود به رشته کامپیوتر نبوده است یکی از نکات دیگری که در تحقیقات توجه ی به آن نشده است فرهنگ کار در جامعه است به نظر می رسد در جامعه کنونی ایران دانش آموزان و والدین آنان بیشتر به مشاغل دولتی و استخدام رسمی علاقه مند هستند و رشته های کار دانشر مترادف با اشتغال آزاد می پندراند این امر در نگرش دانش اموزان نسبت به شاخه کاردانش تاثر منفی دارد در جامعه ما تحصیل را بیشتر به خاطر استخدام می پذیرند نه به عنوان راهی برای کسب مهارت جهت اشتغال در جامعه این نگرش است که زمان لازم دارد تا تغییر کند. بنابراین عوامل متعدد در نگرش دانش آموزان به رشته کامپیوتر است البته دانش آموزان نسبت به رشته کامپیوتر مثبتی دارند.

بنابر آنچه گفته شد اینجانب تصمیم گرفتم دانش آموزان را با رشته فنی کامپیوتر و بازار کار آینده این رشته آشنانموده و آنها را به ادامه تحصیل در این رشته ترغیب نمایم.

اهداف:

هدف کلی:

آموزش صحیح نحوه ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر به دانش آموزان

اهداف جزئی:

افزایش سطح آگاهی دانش آموزان در مورد مزایای رشته کامپیوتر

– تغییر نگرش منفی و سطحی والدین نسبت به فناوریهای جدید

– اتخاذ برنامه های مدون و قابل قبول برای فرزندان در مورد استفاده از رایانه و اینترنت

بازارکار رشته ی هوش مصنوعی

با توجه به اینکه در کشور ما خیلی روی زیرساختهای بکارگیری علم هوشم صنوعی کارنشده متاسفانه در رابطه با این رشته چندان بازار کار مربتط با صنعت وجودندارد و بیشتر فارغ التحصیلان این گرایش در حوزه های تحقیقاتی مرتبط مشغول به فعالیت برا ی سازمانهای تحقیقاتی بزرگ هستند.

2500 تومان – خریدبرچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *