no-img
گزارش فایل

نقش معلم در ترویج فرهنگ نماز


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

نقش معلم در ترویج فرهنگ نماز
zip
آذر ۱۰, ۱۳۹۵
3000 تومان
9 فروش
3000 تومان – خرید

نقش معلم در ترویج فرهنگ نماز


این تحقیق در قالب 30صفحه ورد و قابل ویرایش میر باشد و یک تحقیق کاملا مدون و تخصی می باشد که می توان ان را هم به عنوان تحقیق و اقدام پژوهی و هم گزارش تخصصی و هم مقاله استفاده نمایید.

%d9%86%d9%82%d8%b4-%d9%85%d8%b9%d9%84%d9%85-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%ac-%d9%81%d8%b1%d9%87%d9%86%da%af-%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b2

چکیده و کلیدواژه معلم-مدارس-نماز-مسجد-دانش آموزان

مقدمه و بیان مسئله و اهمیت موضوع

اهم برنامه هایی که می تواند در جذب دانش آموزان به مساجد و پیوند مستحکم تر آنها با این مکان قدس کمک نماید

نتیجه‌گیری منابع و ماخذ بیان مسئله

توجه به ویژگی ها و نیازهای دانش آموزان در حیطه های مختلف در دوران دبستان ، راهنمایی و متوسطه تدوین اهداف تربیت دینی و نوسازی معنوی مناسب هر دوره را از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد کرد . امام صادق (ع) در توصیه به یارانشان که رسالت تعلیم وتربیت را بر عهده داشتند فرمودند : « علیکم بالاحداث » برشما باد به نسل جوان ، آنهایند که هر چه برآنها عرضه شود فرا می گیرند از دیدگاه ائمه اطهار نقش جوانان و عنایت به آنها بسیار با اهمیت است و ائمه با توصیه های فراوان نسبت به این قشر تاکید کرده اند . بحث تربیت دینی و جامعه را به سوی اعتقادات و ارزش ها سوق دادن یک بحث جدی در فرهنگ انقلاب ماست ، تربیت دینی برای همه انسان ها و همه گروه ها از زن ومرد و پیر وجوان و کوچک وبزرگ مطرح می باشد ودینداری وزندگی بر محور ایمان یک ضرورت است . ما باید باورهای دینی را در قشر جوان ، خصوصاً دانش آموزان رشد دهیم تا فرهنگ دینی واعتقادی در این قشر تقویت شود . زیرا مزرعه وجود آنها کشتزار اندیشه آنها دراین دوران آماده پذیرش فرهنگ و پرورش نیز باید باب معرفت ر ابه روی دانش آموزان گشوده میدان مباحثه و تفحص را در جوانان تقویت کند تا خلاق و خود جوش راه های دستیابی به معرفت را نعقیب کنند .

3000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *