no-img
گزارش فایل

دانلودشهید پژوهی شهید علی اکبر مقیمی


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلودشهید پژوهی شهید علی اکبر مقیمی
zip
جولای 28, 2019
5000 تومان
0 فروش
5000 تومان – خرید

دانلودشهید پژوهی شهید علی اکبر مقیمی


دانلودشهید پژوهی شهید علی اکبر مقیمی

تعداد صفحات فایل

فایل ورد قابل ویرایش

شرح حال فایل

تقدیم به :

همه ی معلمان که ایثار   کارشان و صبر مرامشان است ، آنانی که افق دیدگانشان عزت ایران و اقیانوس دل هاشان آکنده از عشق به فرزندان معصوم این مرز و بوم است  .  بی آن که از ایشان نامی باشد ، نام و نشان  این مرز و بوم ثمره ی مجاهدت های آنان است ،آخرتشان مملو از اجر و الطاف الهی باد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تشكر و قدرداني:

 

 

 

اينك كه اين شهید پژوهی به لطف ايزد منان به اتمام رسيده بر خود لازم مي دانيم كه از همه كساني كه طي اين پژوهش با راهنمايي و مساعدت خويش مارا ياري كرده اند تشكر نماييم. و جهت ارائه نظرات مفيد و ارزنده شان و وقتي كه در روند هدايت پژوهش داشته اند متشكريم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرازی از وصیت نامه شهید علی اکبر مقیمی‌

خواست خداوندى این است که بالاخره مسلمانان و مستضعفان جهان حاکم شوند . پس چرا ما مسلمانان دست روى دست بگذاریم تا این جنایتکار ان سرنوشت بیش از یک میلیارد مسلمان دنیا را تعیین کنند بپاخیزید و مبارزه را شروع کنید که وعده الهى حتمى است .           زندگینامه شهید علی اکبر مقیمی‌

 

تاریخ‌تولد : 1340/1/1

تاریخ شهادت : 1366/12/12

فرازی از وصیت نامه شهید مقیمی

  1. پس از حمد و ثناى پروردگار و طول عمر امام عزیزمان امام خمینى روحى فدا و پیروزى رزمندگان اسلام بر کفر صدامى و جنایتکاران شرق و غرب هم اکنون این توفیق از طرف خداوند سبحان به این حقیر رسیده است که در جبهه هاى نبرد حق علیه ظلمت حضور یابم تا به وظیفه خود یعنى حراست از اسلام و یارى آن بکوشم.
  2. از خداوند این توفیق را مى خواهم گناهان مرا بیامرزد و ما را از خواهان و مقبولان درگاه خودش قرار دهد و ما را به هدفى که رسیدن به معبود خود است برساند. انشاءالله .
  3. جنایت کاران شرق و غرب خیال کرده اند که با شهادت بهترین عزیزانمان، مردم مبارز ایران و مسلمانان جهان دست از مبارزه برمى دارند و مبارزه با کفر را به پایان مى رسانند. هر گزبه این آرزو دست نخواهند یافت.
5000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *