no-img
گزارش فایل

دانلودكارورزي با موضوع مشاهده


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلودكارورزي با موضوع مشاهده
zip
آوریل 24, 2017
3000 تومان
2 فروش
3000 تومان – خرید

دانلودكارورزي با موضوع مشاهده


گزارش کارورزی دانشگاه فرهنگیان با موضوع مشاهده

ترم چهارم در رشته علوم تربیتی

 فرمت فایل ورد و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل21

مقدمه:

کارورزی یکی از واحد های مهم و اساسی در دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم می باشد. در این ترم یعنی ترم چهارم در رشته علوم تربیتی کارورزی با عنوان مشاهده ارائه شده است.

اهداف کارورزی(مشاهده)

  • آشنایی با روش های تدریس معلم
  • نحوه برخورد معلم با دانش آموزان
  • برخورد مدیر با کارکنان
  • آشنایی با نحوه واکنش دانش آموزان در هر درس
  • گسترش تجربه و علم آموزی
  • الگوبرداری و رفع نقایص
  • تقویت مهارت در تدریس
  • آشنایی با وظایف معلم
  • آشنایی با وسایل کمک آموزشی

و…

واحد کارورزی به دلایل گفته شده از اهمیت بسزایی در مهارت معلمی برخوردار است که باعث می شود معلمین آینده با روش های نوین تدریس آشنا بشوند و نقایص خود را رفع کنند.

کارورزی در ما معلمین آینده حس معلمی را بر می انگیزد و ما را با روحیه دانش آموزان و انگیزه آنان آشنا می کند.

کارورزی یکی از شیرین ترین و پرکابردترین واحد های درسی دانشگاه فرهنگیان می باشد که واقعا می توان خود را در آینده دید و مهارت های تدریس را یاد گرفت. آموزش و یادگیری که توسط کارورزی در دانشجو معلم شکل می گیرد تاثیر بیشتری نسبت به سایر دروس تئوری دارد. دانشجو معلم نیز به این واحد درسی(کارورزی) علاقه بیشتری نسبت به سایر واحد های درسی نشان می دهد و این علاقه ناشی از کسب تجربه و ارتباط با دانش آموزان می باشد که در مدرسه به صورت عملی حاصل می شود.

در مجموع در واحد کارورزی، دانشجو معلم آینده خود را می بیند و یاد می گیرد که در آینده با چه مشکلاتی رو به رو می شود و خود را برای آن مشکلات آماده می کند و نواقص خود را رفع می کند تا در آینده به مشکل نخورد. دانشجو معلم با روش های تدریس و نواقص هر یک از روش ها آشنا می شود و سعی می کند در آینده این نواقص را در روش تدریس خود رفع کند تا یک معلم نمونه و مفید برای جامعه انسانی باشد.

در پایان مقدمه این مطلب را در مورد کارورزی عرض می کنم که کارورزی باعث می شود معلمی که در آینده به جامعه آموزش و پرورش رسمی وارد می شود یک معلم نمونه و با خصوصیات اخلاقی و مهارتهای بالای تدریس باشد و مهارت های معلمی در او تقویت می شود.

حال که به اهمیت و ضرورت کارورزی پی بردیم به شرح گزارش می پردازیم…

چکیده:

اوضاع مدرسه و کلاس در کل به صورتی بود که شرایطی فراهم شده بود که ضمن اینکه       دانش آموزان به تحصیل می پرداختند یک فضای قرآنی و معنوی وجود داشت که این موجب پیشرفت و بهبود دانش آموزان در همه عرصه ها و زمینه ها می شد. در مدرسه دانش آموزان دارای شادابی و نشاط و گاهی اوقات نیز بی انضباطی هایی هست اما این به این معنی نیست که خارج از جو و فضای مدرسه باشد و همه دانش آموزان نیز به مدرسه و کلاس و معلم خود     علاقه مند بودند و راغب بودند تا نه تنها در درس بلکه در مدرسه و فعالیت های مدرسه ای نیز شرکت نمایند، طرز تدریس کتب درسی نیز به صورتی بود که یادگیری دانش آموزان در حداکثر خود قرار داشت البته کار معلم نیز چندین برابر سخت بود اما پاداش این کار از زبان خود معلم این است که اینقدر شیرین است که می ارزد به سختی که خود می کشد در کل رابطه خوبی بین دانش آموزان و مدرسه و معاونین و معلمان برقرار بود و این رابطه نیز به تحصیل دانش آموزان کمک می نمود. ضمنا معلمین این مدرسه از بهترین معلم های ابتدایی سطح شهر می باشند.

راهنمای خرید :   برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید زیر کلیک نمائید .   تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید. تا وارد صفحه در گاه بانک شوید .بعد از وارد کردن مشخصات کارت ، وارد صفحه دانلود فایل می شوید که بصورت مستقیم می توانید آن را دانلود کنید ، همچنین علاوه بر دانلود مستقیم ، لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده می شود –   لینک خرید

3000 تومان – خریدads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *