no-img
گزارش فایل

دانلود فایل اقدام پژوهی تغذیه مناسب برای دانش آموزم به ارمغان بیاورم


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود فایل اقدام پژوهی تغذیه مناسب برای دانش آموزم به ارمغان بیاورم
zip
آگوست 5, 2019
4000 تومان
0 فروش
4000 تومان – خرید

دانلود فایل اقدام پژوهی تغذیه مناسب برای دانش آموزم به ارمغان بیاورم


دانلود اقدام پژوهی تغذیه مناسب برای دانش آموزم به ارمغان بیاورم

تعداد صفحات فایل28

فایل ورد و قابل ویرایش

شرح فایل

 نتيجه گيري

اهميت تغذيه بر سلامت رشد و فعاليت افراد است و همچنين آشنايي اوليه با انواع گروه هاي غذايي مي باشد. هم چنين دانش آموزان به فكر كردن در مورد يافتن پيام ها از جمله اهميت تغذيه و تأثير آن بر سلامتي، اعمال حياتي، تحرك و فعاليت روزانه و ورزش كردن ترغيب شدند و با يافتن مفهوم پيام هاي تصويري كه در مورد انواع گروه هاي غذايي است آمادگي لازم براي طبقه بندي انواع گروه هاي غذايي ايجاد شد. تغذيه چيزي نيست كه بتوان آن را به كسي تحميل يا هديه كرد. بلكه با آموزش و تشويق مي توان آن را گسترش داد و افراد را به استفاده از تغذيه‌ي سالم ترغيب نمود.

اجراي برخی راه‌حل‌ها نیز با مشکلاتی مواجه شد که تغییرات آنها دست من نبود مثل کمبود امکانات ورزشی و نبود اتاق رخت کن براي تعویض لباس قبل و بعد از انجام ورزش و آماده شدن براي زنگ بعد و غیره که این امر باعث شد که میزان موفقیت کامل و صد در صد حاصل نگردد.

باید پاره‌ای از وقت کلاس صرف ارزش‌های اجتماعی دانش‌آموزان شود اداره آموزش‌وپرورش بودجه ورزشی مدارس را افزایش دهد و باشگاه‌هایی براي این امر تدارك ببيند.

دسته‌بندی یا گروه‌بندی، براي فعالیت‌های گروهی و درعین‌حال تمرین رهبري روش موثري است.

بهتر است معلم تربیت‌بدنی در ارائه اصول و مبانی ورزش و آموزش آن بیش از اندازه سخت‌گیر نباشد . پیشنهاد می‌شود والدین این دانش‌آموزان براي افزایش علاقه آنها به امر ورزش، فرزندان خود را در مراسم‌هایی که در سطح شهر با عنوان پیاده‌روی با خانواده برگزار می‌شود، مشارکت دهند.

پیشنهادات

در اين اقدام پژوهي همانطور كه ديده شد اقدام پژوه با استفاده از برخي روش ها توانست مسأله ي خود را حل كرده و حداقل به سمت وضع مطلوب حركت نمايد.

1- كليه ي سازمان ها، مؤسسات، افراد جامعه و خانواده در اين مسئوليت مهم بايد سهيم شوند.

2-آموزش تعذيه ي سالم و عوارض ناشي از سوء تغذيه از طريق رسانه هاي گروهي داده شود.

3-تشكيل جلسات بحث و گفتگو با اساتيد متخصص تغذيه تا بدين وسيله انگيزه هاي لازم براي كسب مهارت ها حاصل شود.

4-انتخاب بهترين بهداشتيار تغذيه در سطح ناحيه _ شهر _ استان همراه با اهداي جوايز و لوح تقدير كه ترغيب كننده ي فرد به امر تغذيه ي سالم باشد.

4000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *