no-img
گزارش فایل

دانلود اقدام پژوهیه چگونه بی انضباطی و پر حر فی دانش آموزانم را در کلاس رفع کنم؟


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود اقدام پژوهیه چگونه بی انضباطی و پر حر فی دانش آموزانم را در کلاس رفع کنم؟
zip
آگوست 4, 2019
3000 تومان
0 فروش
3000 تومان – خرید

دانلود اقدام پژوهیه چگونه بی انضباطی و پر حر فی دانش آموزانم را در کلاس رفع کنم؟


دانلود درس پژوهیه چگونه بی انضباطی و  پر حر فی دانش آموزانم را در کلاس رفع کنم؟

تعداد صفحات فایل 28

فایل ورد و قابل ویرایش

شرح فایل

انتخاب راه حل موقی و اجرای نظارت بر آن:

با بررسی هایی که انجام شد و همفکری همکاران و به دلیل ضیغ وقت تصمیم گرفتم از ابزار هایی استفاده کنم که بتوانم در بعد وسیع تری رعایت نظم را به آ نها گوشزد کنم.

لذا تصمیم گرفتم قبل از انجام تدریس حدود 5 دقیقه به صورت مختصر و با کمک گرفتن از خود دانش آموزان و در مورد اهمیت دادن به نظم ونقش آن در پیشرفت وضعیت درسی صحبت کنم

همچنین به تعدادی از دانش آموزان مسئولیت اجرای نظم محول شد وهمچنین در پایان ماه به تعدادی از دانش آموزان جوایزی جهت اجرای نظم بهتر در محیط خانه اجتماع و مدرسه اهدا شد که این کار تاثیر بسزایی در تشویق دانش آموزان دیگر داشت

برای یاد آوری بیشتر به دانش آموزان برای انجام مسئولیت هایشان تابلویی بر دیوار نصب شد که بر روی آن تاریخ برنامه ها و فعالیت ها ی مختلف و امتحانات ثبت می شد.

اجراي نمايش توسط خود دانش آموزان در کلاس در مورد يک فردي که بطور مرتب وسايلش را جا مي گذارد يا آنها را سر جاي خودشان نمي گذارد و هميشه دنبال وسايل خود هست و سر در گم است تاثیر فراوانی بر رفتا ر آنان داشت.

گرد آ و ری اطلاعات (شواهد2):

در این مرحله تمهیدات ایجاد شده در دانش آموزان را در مدرسه ومنزل مورد بررسی قرار دادم.دانش آموزان به جای در گیری های لفظی ودعوا مسائل مربوط به خود را از طریق گفت و گو با مراجعه به دفتر حل می کنند.اولیا دانش آموزان نیز از این تغییرات احساس رضایت داشتند .معلمان دیگر نیز اذعان داشتند که دانش آموزان به نحو چشمگیری از حالت بی انضباطی خارج شده سر وقت در کلاس حاضر شده تکالیف خود را به موقع انجام می دهند وبنا به نظر اکثر همکاران یادگیری نیز افزایش یافت . پرحرفی دانش آموزان کاهش یافت و در ساعت کلاسی کمتر صحبت می کردند.

 

3000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *