no-img
گزارش فایل

دانلود اقدام پژوهی چگونه انگیزه دانش آموزم را برای درس و زندگی بالا ببرم ؟


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود اقدام پژوهی چگونه انگیزه دانش آموزم را برای درس و زندگی بالا ببرم ؟
zip
آگوست 5, 2019
3000 تومان
0 فروش
3000 تومان – خرید

دانلود اقدام پژوهی چگونه انگیزه دانش آموزم را برای درس و زندگی بالا ببرم ؟


دانلود  اقدام پژوهی چگونه انگیزه  دانش آموزم را برای درس و زندگی بالا ببرم

تعداد صفحات فایل 31

فایل ورد  و قابل ویرایش

شرح فایل

چگونگی یافتن و انتخاب راه حل ها

برای اینکه علت دقیق عدم تمرکز خدیجه مشخص شود با او مصاحبه کردم و از او خواستم از بین عواملی که باعث عدم تمرکز می شوند مواردی که بیشتر در او این مشکل را به وجود آورده است مشخص کند.

با هم عوامل را بررسی کردیم.از عوامل محیطی هیچ کدام موثر نبود چون شرایط محیطی در این مدرسه برای دانش آموزان کاملا مساعد است..

عامل بعدی خانواده است که خدیجه شرایط را در خانواده مناسب می داند ولی می گوید گاهی مادرم من را با افراد فامیل مقایسه می کند که باعث اذیت من می شود.

در مورد روشهای تدریس ،چون من از روشهای فعال استفاده می کنم و تمام واحدهای کتاب را به صورت تصاویر جذاب استفاده کردم،و دانش آموزان به صورت گروهی و شرکت در پرسش و پاسخ و بحثهای گروهی فعال هستند به نظرم مشکل خاصی در این مورد نباشد که خدیجه نیز این مطلب را تایید کرد.

در مورد کتاب می گوید :به آن علاقه ای ندارم و چون فکر می کنم برای من سخت است و یاد نمی گیرم باعث اضطراب من میشود.در مورد معلم هم چون خدیجه به من علاقه مند است در این مورد هم مشکل خاصی نیست. در مورد عوامل مربوط به دانش آموز داشتن اضطراب و بی علاقگی را نام می برد..بعد از اینکه عوامل به وجودآورنده عدم تمرکز در خدیجه تقریبا مشخص شد حالا باید به فکر راهکارهای مناسب برای ازبین بردن این عوامل باشم.ابتدا پرسشنامه ای تهیه کردم و از خدیجه خواستم بادقت به آن پاسخ دهد.که متن پرسشنامه و پاسخهای خدیجه در ادامه آورده شده است.

1-قبل از شروع مطالعه به چه نکاتی می پردازد؟آیا در ذهن خود سئوال طرح می کند؟به مرور نکات گذشته می پردازد؟  به مرور نکات گذشته می پردازم.

3000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *