no-img
گزارش فایل

دانلود پیشنهاد ارزشیابی پژوهش سرا


گزارش فایل
مطالب ویژه
اطلاعیه های نویسنده سایت

ادامه مطلب

دانلود پیشنهاد ارزشیابی پژوهش سرا
zip
آگوست 28, 2017
2000 تومان
0 فروش
2000 تومان – خرید

دانلود پیشنهاد ارزشیابی پژوهش سرا


دانلود پیشنهاد ارزشیابی پژوهش سرا

فرمت فایل ورد وقابل ویرایش

تعداد صفحات 2 صفحه

قسمتی از فایل

الف) کلیّات

1-پژوهش سراهای دانش آموزی به منظور تحقق اهداف مندرج در ماده ۲ اساسنامه مربوط، تأسیس و راه اندازی می شوند. لذا فراهم نمودن سازوکارها لازم برای وصول به اهداف مذکور، لازمه هر گونه درخواست تأسیس است
2-خط مشی ها و سیاستگذاری های کلان در راستای تحقق اهداف پژوهش سراهای دانش آموزی در سراسر کشور توسط معاونت آموزش و پرورش نظری و مهارتی وزارت تعیین و ابلاغ می گردد.
3-در سال جاری پژوهش سراها در مراکز استانها و مناطق بزرگ آموزشی کشور دایر خواهد شد و توسعه آنها در سنوات آتی منوط به تأمین کامل شرایط، اعتبارات و نیز ارزیابی مثبت از عملکرد پژوهش سراهای دایر شده در هر استان می باشد.
4-رؤسای محترم سازمانهای آموزش و پرورش پس از صدور مجوز تأسیس نسبت به تشکیل شورای برنامه ریزی پژوهش سراهای استان بر طبق ماده ۵ اساسنامه اقدام، و در خصوص انجام وظایف تعیین شده در بند «ب» همین ماده اهتمام جدّی نمایند.
5-لازم است مناطق آموزشی که مجوز تأسیس پژوهش سرای دانش آموزی دریافت می دارند طبق ماده ۶ اساسنامه نسبت به تشکیل کمیته برنامه ریزی منطقه اقدام نمایند و بر اساس بند «ب» این ماده نسبت به انجام وظایف تعیین شده اهتمام جدّی مبذول دارند.

2000 تومان – خرید


ads

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *